close
تبلیغات در اینترنت
 طراحی خانه
به سایت طراحی خانه، مرکز و مرجع عکس دکوراسیون منزل خوش آمدید. امیدواریم لحظات خوشی را در این سایت سپری نمایید. امروز دوشنبه 30 مهر 1397
شما در این قسمت می توانید تبلیغات خود را قرار دهید


موضوعات
نرم افزارهای کاربردی
Opera Firefox KM Player Internet Download Manager Google Chrome
دانلود نود32 و سریال هایش
nod32
فال حافظ بگیرید
فال حافظ
نقاشی آنلاین 1
نقاشی آنلاین
نقاشی آنلاین 2
نقاشی آنلاین
فتوشاپ آنلاین
فتوشاپ آنلاین
فتوشاپ آنلاین2
فتوشاپ آنلاین
کدهای رنگ
کدهای رنگ
کدهای رنگ2
کدهای رنگ2
جستجوگر حرفه ای سایت


جستجوگر حرفه ای



مبدل تاریخ
معرفی سایت به یک دوست
لطفا شما هم امتحان کنید
ایمیل شما اختیاری است
نام دوست
ایمیل دوست
نام شما
ایمیل شما
تبلیغات
ads
مشاهده این سایت
تبلیغات
فروش ویژه آینه دکوراتیو طرح عشق



زیبایی را با این آینه به منزل یا محل کارتان هدیه دهید. ظرافت خیره کننده، کیفیتی بی نظیر. طراحی شیک و منحصر به فرد این آینه شما راحیرت زده خواهد کرد ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 48000 تومان




صفحه اول روزنامه‌های امروز کشور
صفحه اول روزنامه‌های امروز کشور

برنامه کامل مسابقات جام جهانی 2014 برزیل + ساعت بازی‌ها و نام شهر و ورزشگاه‌ها

 

مراسم قرعه‌کشی بیستمین دوره رقابتهای جام جهانی فوتبال عصر امروز جمعه در سالن کاستادوساویپه باهیا برزیل برگزار شد که 32 تیم حاضر در این رقابتها حریفان خود را در مرحله گروهی شناختند.

 

گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر است:

گروه A: برزیل، کرواسی، مکزیک و کامرون
گروه B: اسپانیا، هلند، شیلی و استرالیا
گروه C: کلمبیا، یونان، ساحل عاج و ژاپن
گروه D: اروگوئه، کاستاریکا، انگلیس و ایتالیا
گروه E: سوئیس، اکوادور، فرانسه و هندوراس
گروه F: آرژانتین، ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگووین
گروه G: آلمان، پرتغال، آمریکا و غنا
گروه H: بلژیک، روسیه، کره‌جنوبی و الجزایر

جدول پخش زنده و مستقیم مسابقات جام جهانی از شبکه های 3 و ورزش سیما در پایین صفحه

تیم برزیل میزبان این دوره از رقابتها، در روز 22 خردادماه سال 1393 دیدار افتتاحیه این مسابقات را برابر کرواسی انجام می‌دهد، مسابقه‌ای که در ورزشگاه دا سائوپائولو شهر سائوپائولو برگزار خواهد شد.

از مهمترین دیدارهای مرحله گروهی می‌توان به رویارویی تیم‌های اسپانیا و هلند در گروه B این مسابقات اشاره کرد، دیداری که فینال جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی (دوره گذشته جام جهانی) بود و اسپانیا با برتری مقابل هلند به عنوان قهرمانی جهان دست یافت. این بازی نخستین دیدار دو تیم در جام جهانی برزیل است که روز 23 خردادماه برگزار می‌شود.

تیم‌های آلمان و آمریکا هم روز پنجم تیرماه سال 93 با همدیگر روبرو می‌شود، مسابقه‌ای که یورگن کلینزمن سرمربی پشین تیم ملی آلمان در جام جهانی برابر تیم ملی کشورش قرار می‌گیرد، آنهم در شرایطی که دستیار پیشینش یعنی یوآخیم لو هدایت تیم ملی آلمان را برعهده دارد.

برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی و حذفی جام جهانی 2014 برزیل به شرح زیر است: (ساعت بازیها به وقت تهران است)

مرحله گروهی

جمعه 23 خرداد (13 ژوئن) : 

بازی شماره (1)؛ گروه A: برزیل - کرواسی (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو - دیدار افتتاحیه) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

جمعه 23 خرداد (13 ژوئن): 

بازی شماره (2)؛گروه A: مکزیک - کامرون (ناتال - ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (3)؛گروه B: اسپانیا - هلند (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 23:30) ::

شنبه 24 خرداد (14 ژوئن):

بازی شماره (4)؛گروه B: شیلی - استرالیا (کوییابا - ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (5)؛گروه C: کلمبیا - یونان (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (6)؛گروه D: اروگوئه - کاستاریکا (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 23:30) ::

یکشنبه 25 خرداد (15 ژوئن):


بازی شماره (7)؛
گروه D:
انگلیس - ایتالیا (مانائوس - ورزشگاه آمازون) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (8)؛
گروه C:
ساحل عاج - ژاپن (رسیف - پرنامبوکو) :: (ساعت 05:30 بامداد) ::

بازی شماره (9)؛گروه E: سوئیس - اکوادور (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (10)؛گروه E: فرانسه - هندوراس (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت 23:30) ::

دوشنبه 26 خرداد (16 ژوئن):

بازی شماره (11)؛گروه F: آرژانتین - بوسنی (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (12)؛گروه G: آلمان - پرتغال (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (13)؛گروه F: نیجریه - ایران (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت 23:30) ::


سه شنبه 27 خرداد (17 ژوئن):

بازی شماره (14)؛گروه G: غنا - آمریکا (ناتال - ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (15)؛گروه H: بلژیک - الجزایر (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (16)؛گروه A: برزیل - مکزیک (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 23:30) ::چهارشنبه 28 خرداد (18 ژوئن):

بازی شماره (17)؛گروه H: روسیه - کره جنوبی (کوییابا - ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (18)؛گروه B: استرالیا - هلند(پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (19)؛گروه B: اسپانیا - شیلی (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 23:30) ::پنجشنبه 29 خرداد (19 ژوئن):

بازی شماره (20)؛گروه A: کامرون - کرواسی(مانائوس - ورزشگاه آمازون) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (21)؛گروه C: کلمبیا - ساحل عاج (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (22)؛گروه D: اروگوئه - انگلیس (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت 23:30) ::جمعه 30خرداد (20 ژوئن):

بازی شماره (23)؛گروه C: ژاپن - یونان (ناتال - ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (24)؛گروه D: ایتالیا - کاستاریکا (رسیف - پرنامبوکو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (25)؛گروه E: سوئیس - فرانسه (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 23:30) ::

شنبه 31 خرداد (21 ژوئن):بازی شماره (26)؛گروه E: هندوراس - اکوادور (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (27)؛گروه F:آرژانتین - ایران (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (28)؛گروه G: آلمان - غنا (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 23:30 بامداد) ::

یکشنبه 1 تیر (22 ژوئن):

بازی شماره (29)؛گروه F: نیجریه - بوسنی (کوییابا - ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (30)؛گروه H: بلژیک - روسیه (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (31)؛گروه H: کره جنوبی - الجزایر (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت 23:30) ::دوشنبه 2 تیر (23 ژوئن):

بازی شماره (32)؛گروه G: آمریکا - پرتغال (مانائوس - ورزشگاه آمازون) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (33)؛گروه B: استرالیا - اسپانیا (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (34)؛گروه B: هلند - شیلی (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت 20:30) ::
سه شنبه 3 تیر (24 ژوئن):

بازی شماره (35)؛گروه A: کرواسی - مکزیک (رسیف - پرنامبوکو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (36)؛گروه A: کامرون - برزیل (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (37)؛گروه D: کاستاریکا - انگلیس (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (38)؛گروه D: ایتالیا - اروگوئه (ناتال - ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت 20:30) ::
چهارشنبه 4 تیر (25 ژوئن):

بازی شماره (39)؛
گروه C:
ژاپن - کلمبیا (کوییابا - ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (40)؛گروه C: یونان - ساحل عاج (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (41)؛گروه F: نیجریه - آرژانتین (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (42)؛گروه F:ایران - بوسنی(سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 20:30) ::
پنجشنبه 5 تیر (26 ژوئن):

بازی شماره (43)؛گروه E: هندوراس - سوئیس (مانائوس - ورزشگاه آمازون) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (44)؛گروه E: اکوادور - فرانسه (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (45)؛گروه G: پرتغال - غنا (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (46)؛گروه G: آمریکا - آلمان (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت 20:30) ::

جمعه 6 تیر (27 ژوئن):

بازی شماره (47)؛گروه H: الجزایر - روسیه (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (48)؛گروه H: کره جنوبی - بلژیک (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::


**مرحله یک هشتم پایانی**

شنبه 7 تیر (28 ژوئن):

بازی شماره (49)؛ اول گروه A - دوم گروه B (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 20:30) ::

یکشنبه 8 تیر (29 ژوئن):

بازی شماره (50)؛ اول گروه C - دوم گروه D (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (51)؛ اول گروه B - دوم گروه A (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 20:30) ::

دوشنبه 9 تیر (30 ژوئن):

بازی شماره (52)؛ اول گروه D - دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (53)؛ اول گروه E - دوم گروه F (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 20:30) ::

سه شنبه 10 تیر (1 جولای):

بازی شماره (54)؛ اول گروه G - دوم گروه H (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (55)؛ اول گروه F - دوم گروه E (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت 20:30) ::

چهارشنبه 11 تیر (2 جولای):

بازی شماره (56)؛ اول گروه H - دوم گروه G (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::


**مرحله یک چهارم پایانی**

جمعه 13 تیر (4 جولای):

بازی شماره (58)؛ برنده دیدار شماره (53) با برنده دیدار شماره (54) (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 20:30) ::

شنبه 14 تیر (5 جولای):

بازی شماره (57)؛ برنده دیدار شماره (49) با برنده دیدار شماره (50) (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

شنبه 14 تیر (5 جولای):

بازی شماره (60)؛ برنده دیدار شماره (55) با برنده دیدار شماره (56) (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 20:30) ::

یکشنبه 15 تیر (6 جولای):

بازی شماره (59)؛ برنده دیدار شماره (51) با برنده دیدار شماره (52) (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::


**نیمه نهایی**

چهارشنبه 18 تیر (9 جولای):

بازی شماره (61)؛ برنده دیدار شماره (57) با برنده دیدار شماره (58) (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

پنجشنبه 19 تیر (10 جولای):

بازی شماره (62)؛ برنده دیدار شماره (59) با برنده دیدار شماره (60) (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::


یکشنبه 22 تیر (13 جولای):

بازی شماره (63)؛دیدار رده بندی - (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::


 

یکشنبه 22 تیر (13 جولای):

بازی شماره (64)؛فینال -  (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 23:30) ::

 

 

برچسب ها: جام جهانی ، برنامه ، فوتبال ، ایران ، برزیل ، مشرق ، World Cup 2014 ، FIFA ، Brazil ، ساعت بازیهای جام جهانی

 


تبلیغات
تبلیغات ارزان در سایت طراحی خانه تبلیغات ارزان در سایت طراحی خانه تبلیغات ارزان در سایت طراحی خانه تبلیغات ارزان در سایت طراحی خانه تبلیغات ارزان در سایت طراحی خانه

آمار کاربران
خوش آمديد ميهمان
عضو شويد
ارسال کلمه عبور


عضويت:
مجموع کاربران:596
جديدترين کاربر: marjan
سمانه عظیمی
مهدی جوی
سمیه زحمتی
علیرضا جعفری
ali ataei
safaziaei
شیرزاد زینالی
رضا
سیامک همتی


آمار بازديد:
بازديد امروز : 181
بازدید دیروز : 509
بازديد کلي : 1,477,061
ورودی امروز گوگل : 0
ورودی دیروز گوگل : 8

بيشترين تعداد آنلاين:
ميهمان: 60
اعضا: 40
مجموع: 100

وضعيت آنلاين ها :
ميهمان: 1
اعضا: 0

اعضاي آنلاين:

تبادل لینک هوشمند
تبادل لینک هوشمند با وبسایت هایی که بیش از 1000 بازدید بصورت روزانه دارند: برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان طراحی خانه و به آدرس www.tarrahi-khaneh.rozblog.com در سایت خود لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته و ارسال کنید، در صورتی که لینک ما در سایت شما وجود داشته باشد لینک شما به طور خودکار در سایت ما در قسمت پیوندهای سایت قرار خواهد گرفت. چنانچه از این طریق موفق به ثبت لینک خود نشده اید می توانید از گزینه ارسال لینک که در انتهای پیوندهای سایت قرار دارد لینک خود را ارسال نمایید تا ما آن تایید نماییم


عنوان سایت شما :
آدرس سایت شما :

پیوندهای سایت
خبرنامه سایت
ارسال مطالب جدید به ایمیل شما
ایمیل خود را وارد کنید

شما در این قسمت از سایت می توانید لیست مطالب پربازدید، مطالب جدید و مطالب اتفاقی سایت را مشاهده نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ بوده و متعلق به سایت طراحی خانه می باشد
Tarrahi-Khaneh.Rozblog.Com
All Browsers Support This Website

برای عضویت مشخصات خود را وارد کنید. (توصیه میشود با مرورگری غیر از اکسپلورر وارد سایت شوید)



شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
گذرواژه:
تايپ مجدد:
×